zamknij Logowanie

e-mail:

hasło:

zapomniałem hasła

Jeżeli nie posiadzasz jeszcze konta w naszym sklepie - zarejestruj się.

Szkolenia


Serdecznie zapraszamy na warsztaty i kursy stylizacji paznokci





Kwiecień


Maj


Czerwiec



Ośrodki szkoleniowe:

International Instructor Mistero Milano

  • Ilona Musik
    tel. 508 458 920
    i.musik@misteromilano.pl

Województwo Mazowieckie

  • Agata Podrucka
    tel. 518 858 828
    apodrucka@misteromilano.pl
  • Ilona Bruździak
    tel. 514 644 699
    i.bruzdziak@misteromilano.pl

Województwo Łódzkie

  • Agnieszka Mazur
    tel. 883 766 330
    a.mazur@misteromilano.pl

Województwo Małopolskie

  • Iwona Kiwacka - Majerczyk
    tel. 604 505 620
    i.kiwacka@misteromilano.pl

Województwo Podkarpackie

  • Paulina Wójcik-Zajac
    ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 12
    35-509 Rzeszów
    tel. 017 856 15 79
    tel. 602 436 407
    pazzo.rzeszow@op.pl
  • Monika Łanik
    tel. 608 180 965
    mlanik@misteromilano.pl

Województwo Śląskie

  • Agnieszka Niemczyk
    tel. 502 929 050
    a.niemczyk@misteromilano.pl

Województwo Świętokrzyskie

  • Magdalena Woś
    tel. 661 350 526
    m.wos@misteromilano.pl

Województwo Wielkopolskie

  • Sylwia Kwiatkowska
    tel. 696 260 048
    s.kwiatkowska@misteromilano.pl

Województwo Lubuskie

  • Sylwia Kwiatkowska
    tel. 696 260 048
    s.kwiatkowska@misteromilano.pl

Województwo Zachodnio - Pomorskie

  • Andrzej Orszulak
    tel. 792 167 617
    a.orszulak@misteromilano.pl

Mistero Milano Sp. z o.o. ul. Krakowska 154 35-111 Rzeszów, Poland
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym do utrzymywania sesji po zalogowaniu. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności. [zamknij]